Zipprich - Web Hosting ve WHMCS WordPress Teması

Satıcı : Safirmedya
0
(0)
1 1394
350 297.50
-15%
SKU-GD2BZ91L3
PHP Files, CSS Files, JS Files

Zipprich bir hosting şirketi için mükemmel bir iş çözümüdür, hosting teknolojisini kolay ve ekonomik bir hale getirmiştir. WHCMS, Affiliates ve Domain Checker gibi rakipsiz özellikler, hosting iş hayatınızı bir sonraki seviyeye taşıyor.

TEMA ORJİNAL LİSANSLI OLARAK LİSANS KODU İLE VERİLECEKTİR.

 

Zipprich Hosting WordPress Teması

WHMCS Platformu ile bir Web Hosting İşletmesi için Ultimate Çözüm. Zipprich teması, web sitesi barındırma ve WordPress ile WHMCS arasında bağlanan WHMCS-Bridge eklentisi ile uyumlu olan tüm önemli bölümlere sahiptir. Hızlı, güvenli ve güvenilir özellikler standart barındırma temasına modern bir yaklaşım getiriyor.

Cazip Ana Sayfa Varyasyonları

Bu Profesyonel ve Mükemmel Ana Sayfa Varyasyonları ile barındırma web sitenizi başlatın.

Farklı Başlık Stilleri

Elegant Web Hosting temanız için Yaratıcı ve Güzel Bir Başlık Varyasyonları Sunulması.

WHMCS Özel Pano Düzeni!

Web Hosting bu adanmış ve tamamen işlenmiş hosting Business Tool ile kolay ve uygun fiyatlı.

Ortaklık Sayfası

Bu bölüm, barındırma web sitenize profesyonel düzeyde kaliteli ve görsel bir deneyim sunar.

Yaratıcı Barındırma

Wordpress teması barındırma Zipprich tamamen araştırılmış ve hosting şirketi hosting şirketi barındırma alanında en iyi web hosting sağlayıcı hale getirmek için teknoloji gereksinimleri barındıran alt seviyesinden oluşturulmuştur.

WHMCS Entegrasyonu

Zipprich, Whmcs köprüsü üzerinden WHMCS ile uyumludur. Barındırma işinizin kontrolünü sağlam bir şekilde yerine getirir.

Alan Adı Denetleyicisi

Bu uyumlu alan adı denetleyicisi işlevselliği ile barındırma siteniz için mükemmel alan adını kontrol edin.

Alan Adı Tescili

Domain kaydı zipprich web hosting WordPress teması ile müşterileriniz için kolay ve rahat.

WHMCS Köprüsü

Whcms platformu bu Whmcs köprüsü ile entegre edilmiştir. Bu köprü bölümünü kullanarak müşteriniz için her türlü barındırma seçeneği sağlayabilirsiniz.

WooCommerce Entegrasyonu

Zipprich WordPress barındırma teması, E-ticaret alanında barındırma işinize değer katan WooCommerce eklentisiyle entegre edilmiştir

İş planları

Bu mükemmel ve çekici görsel planlama düzenleri, iş planınızı ziyaretçilerinize daha açık hale getirir.

Tek Tıklama Demo İçe Aktarımı

Sadece tek bir tıklama ile çarpıcı ve çarpıcı Zipprich web hosting sitesi için sayılamaz olanakları keşfedin.

Duyarlı ve Retina Hazır

Zipprich% 100 uyumludur, İçeriğinizi her türlü cihazda rahatça çalışabilen mutlak netlik ve şaşırtıcı tasarımla sunun.

Gelişmiş Tema Seçenekleri

Tema seçeneklerini kişiselleştirmek söz konusu olduğunda, Zipprich, kodlama gerektirmeden karmaşık güncellemeleri elde etmeyi çok kolaylaştırır. Güncellemek isteyebileceğiniz tüm özellikler, tipografi, başlıklar, alt yazılar, dolgu ve yazı tipi renkleri, WYSIWYG Tema Seçenekleri Paneli aracılığıyla gerçek zamanlı olarak kontrol edilir.

Görsel Sayfa Oluşturucu

Sürükle & Bırak kolaylığı ile WordPress için en çok satan Plugin, kullanımı kolay, kodlama gerektirmeyen, sınırsız esneklik ile istediğiniz hemen hemen tüm web elemanlarını oluşturun.

Canlı Özelleştiricide Sınırsız Renkler

Zipprich teması renk bölümünde iyi düzenlenmiştir. Renklerin her bir parçasını, Customizer'da canlı önizlemeden değiştirebilirsiniz. Yani, bu değişiklikleri anında görebilirsiniz.

Çok Kısa Kodlar mevcuttur

Temamız, çoğu kullanıcı dostu görsel besteci sayfası oluşturucu eklentisi ile son derece entegre. Her bir kısa kod, iyi organize edilmiş ve kullanımı kolay alanlara sahiptir.

İletişim Formu 7

Web formları oluşturmak için endüstri standardı eklentisinin gücünü kullanmak - İletişim Formu 7 - ve Zipprich'in sadeliği ile birleştirmek mantıklıdır. İstediğiniz form türünü oluşturun ve tam işlevsellik uyumluluğundan emin olun.

Seo Optimized

Zipprich tema mükemmel arama motorları algoritmalarını destekler. SEO başarılı bir iş yürütmek için en önemli parçasıdır. Organik aramalar sadece ömür boyu kalır.

Mail Chimp

Zipprich, WordPress Plugin için Mail Chimp ile iyi bir şekilde entegre edilmiştir. MailChimp mutlak en iyisidir. Açılış Sayfasında, ziyaretçi verilerinin toplanması, başarılı bir iş yürütmek için en önemlisidir.

Google yazı tipleri ve Özel premium yazı tiplerinizi yükleyin

790'dan fazla güzel fontlu yazı tipinin tümünün Google Font kitaplığından kolayca seçebilir veya kendi özel yazı tiplerinizi yükleyebilir ve font nirvana oluşturabilirsin. Google Haritalar'ınız Zipprich ile ve Google Haritalar API'sı ile derin bir bütünleşerek, sitenize farklı bir bakış açısı sunmak için haritalarınızı birden çok stil seçeneğiyle ifade etmenize olanak tanır.

Gelişmiş Tipografi

Zipprich teması, tema seçenekleri panelinde gelişmiş tipografi ayarlarına sahiptir. Yazı tipi ağırlıklarını, çizgi yüksekliklerini ve CSS mülkiyeti kolayca eklemek istediğiniz şeyi özelleştirebilirsiniz.

Google Harita

Harita API'sı ile google harita görünümünü genişleten temamız daha da fazla. Şimdi, bir google harita alanı içinde çoklu arama seçeneklerini gösterebilirsiniz.

FontAwesome ve Çizgi Simgeler.

Simgeler grafiksel bir şekilde çok şey ifade edebilir, kelimeler olmadan güzel bir ifade ifadesidir, bu yüzden Zipprich ile en son tasarımlar ile sizi güncel tutmak için tüm FontAwesome ve Line Icon kitaplıklarına sahipsiniz.

Çocuk Teması

Çocuk Temaları hakkında bilgi sahibi değilseniz, tam temayı çok basit bir şekilde çoğaltırlar, ancak güncelleme gerektirmezler - bunun yerine bir Ebeveyn / Çocuk yüklemesi kullanırsınız ve yalnızca Ebeveynini güncellersiniz. Bu nedenle, güncellediğinizde, özel CSS veya değişikliklerinizi kaybetmezsiniz. Huzzah!

Tarayıcı Uyumlu

Zipprich teması, her ziyaretçinin tüm tarayıcılarda aynı deneyimi almasını sağlayacaktır. Çapraz OS platformları ve cihazlarla tarayıcı uyumluluğunu destekliyoruz.

Güncellemeler, WP Kontrol Panelinizde gelir.

Premium bir tema satın alarak, tüm zamanların eksilerini güncelleme sürecidir. Her seferinde güncellemek zor. Zipprich teması en zor kısmını düzeltiyor. Artık WP Paneliniz ile güncellemeler alabilirsiniz.

Ömür Boyu Güncellemeler

WordPress için en yeni yamalarla ve güncellemelerle her zaman günceliz. Müşteriler topluluğumuzla, geri bildirim almak ve bunları güncellemelere düzenli olarak uygulamak için çalışıyoruz.

Zipprich Ana ÖzellikleriZipprich Tema Seçenekleri ve Görsel BesteciZipprich Özellikleri

Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş