Safir Trafik Ultimate Organik Hit Programı

Satıcı : Safirmedya
0
(1)
2 4993
Stokta Var
GV9311143

Organik Hit Programı Nedir? Organik trafik, siteye kendi isteğiyle ve doğal yollardan gelen ziyaretçi sayısıdır. Çalışmanın isminin organik olması acaba bu çalışmanın gerçekten organik olduğunu gösterir mi? Google organik kavramını birçok açıdan kontrol edebilecek kadar gelişmiş bir yazılımdır. Bu sebeple ziyaretçilerin, davranışlarını yapay veya organik olarak çok iyi analiz edebilmektedir. Şüphelendiği bazı durumlarda bu çalışmaların doğallığını kontrol etmek için beklenmedik hamlelere de başvurabilmektedir.

Site ziyaretlerinin organik olması çeşitli kriterlere bağlıdır, bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

  • Ziyaret kaynağı (doğrudan giriş, yönlendirme, kelime araması)
  • Sitede kalma süresi
  • Sitede gezilen sayfa sayısı
  • Ziyaret alınan sayfa çeşitliliği vb.

Peki bu sistemin Diğer Hit Sitelerinden Farkı Nedir? Diğer hit sitelerinin büyük çoğunluğu web tabanlı olduğundan kendi site adresleri (örn:"denemehit.com") içinde iframe ile gezdirmektedirler. Bu durumda sitenize 500 hit verse google a giden bu trafik o site (örn:"denemehit.com") adresli olur yani 500 defa o siteden girilmiş gibi görünür ki bu organik hit olmaz. Ayrıca o şekilde yani Iframe mantığıyla çalışan olan hit programları kullandığınız zaman siteniz ciddi anlamda zarar görebilir.

İşte bu sorunları çözen program: SAFIR TRAFİK ULTİMATE - Organik Hit Programı sadece site sahipleri tarafından değil ev hanımları, öğrenciler ve zamanını çoğunlukla internet başında geçirenlerin kullandığı bir programdır. Program kesinlikle iframe mantığıyla çalışmamaktadır. Programı kullananlar kredi kazanmakta bu krediyi dilerse kendi sitesinde ziyaretçi olarak kullanmakta, dilerse indirim kuponu oluşturarak paraya çevirmekte ve hizmet/ürün alımında indirim olarak (toplam tutarın %30'u) kullanabilmektedir. Yani örnek olarak 100 TL'lik indirim kuponunu 300 TL'lik üründe kullanabilirsiniz.

Esnek Yönetim

Safir Trafik Ultimate Programı profesyonel esnek ve modüler bir yapıya sahiptir.

Türkçe Kontrol Paneli

Safir AutoHits Programının yeni versiyonu olan  Safir Trafik Ultimate programı tamamen Türkçe ve kullanımı kolay Yönetim (Kontrol) Panelli olarak tasarlanmıştır. Sitenize kendi isteğiyle gelen yani gönüllü organik hit (ziyaretçi) sağlar.

Programı hem site sahipleri sitelerine organik hit kazanmak amaçlı kullanmakta, hemde zamanını çoğunlukla internet başında geçiren kişiler kullanarak para kazanmaktadır.

Site sahiplerinin tercih etme sebeplerinden sadece birkaçı;

  • Sitenize gelen ziyaretçilerin tamamı gerçek kullanıcıdır yani organik ziyaretçidir. Bu sayede Alexa'da sıralamanızı ciddi ölçüde iyileşecektir.
  • Youtube, Dailymotion, Vidivodo, İzlesene,  vbenzeri her türlü video sitelerindeki videolarınızı izleterek izlenme sayısını arttırabilir ve para kazanabilirsiniz.
  • Sosyal medya hesaplarınızı ve sayfalarınızı ekleyerek ziyaretçi ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.
  • Site, sosyal medya hesabı, sayfa yada video ekleyebilirsiniz.

Sitenizin hitlerini yönetmek için profesyonel çözüm, organik trafik ve backlink hitlerinizi istediğiniz şekilde yönetin.

 

Program ücretsizdir ve ilk yüklemenizde 5 puan hediye verir. Siteleriniz diğer kullanıcılar tarafından gezildikçe kredinizden düşer. Siz diğer kişilerin sitelerini gezdikçe kredi kazanırsınız ve kredinize eklenir. Eğer ki site gezmek istemiyorsanız ve krediniz tükendiyse kredi satın alabilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIR?

1. Sisteme  ilk üyeliğinizden sonra size 5 puan verir.  Giriş yaptıktan sonra Web Sitelerim kısmından sitelerinizi ekleyebilirsiniz. Puanınız bitene kadar sitelerinizi diğer üyeler gezecektir. 

Sizin puanınızı arttırmak için diğer üyelerin siteleriniz gezmeniz gerekiyor. Peki bu nasıl olacak.

2. PUAN KAZANMA: 

Üye panelinin sağ üst kısmında Trafik Değişimi butonuna tıklayınca açılan pencerede,  Yeni Oturum Ekle butonuna tıklayın. Sistem size 1 oturum oluşturarak oturum numarası verir. Bu numaranın altında Web Oturumu ve Yazılım Oturumu olmak üzere 2 seçeneğiniz çıkar. Bunlardan herhangi biri ile puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Web Oturumu normal browser'ınızı kullanır. Yazılım Oturumunu kullanmak için yazılımı indirmiş olmanız gerekir. Yazılımı 1 defa indirmeniz yeterlidir.

3. NE KADAR PUAN KAZANIRIM? 

Sistemde 4 farklı üyelik vardır. Normalde her üyenin başlangıç üyeliği ÜCRETSİZ ÜYELİK' tir. Satın Al kısmında HESABINIZI YÜKSELTİN linkinde BAŞLANGIÇ PAKETİ, PROFESYONEL PAKET, ULTİMATE PAKET olmak üzere üç farklı üyelik paketi bulunur. Bu paketlerin süresi 6 aylıktır. Farkları ise;

ÜCRETSİZ  ÜYELİK : 3 Site Ekleyebilir, 1 Oturum İle Puan Kazanabilir, Gezdiği Sitenin Puanının %60'ını kazanır.

BAŞLANGIÇ PAKETİ : +5 Site Daha Ekleyebilir, 5 Oturum İle Puan Kazanabilir, Gezdiği Sitenin Puanının %70'ini kazanır.

PROFESYONEL PAKET : +8  Site Ekleyebilir, 6 Oturum İle Puan Kazanabilir, Gezdiği Sitenin Puanının %90'nını kazanır.

ULTİMATE PAKET : +15 Site Ekleyebilir, 10 Oturum İle Puan Kazanabilir, Gezdiği Sitenin Puanının %100'ünü kazanır.

Sadece Web Site sayınızı yada oturum sayınızı arttırmak isterseniz Satın al kısmında o seçenekler de mevcuttur.

4. SİTE GEZMEDEN TRAFİK ALAMAZMIYIM?

Site gezmeden sitelerinize trafik almak isterseniz; Satın Al kısmından TRAFİK AL seçeneğini kullanarak istediğiniz kadar puan alabilirsiniz. Almış olduğunuz puan bitene kadar siteleriniz ziyaretçi alır.

5. SİTEM HER GEZİLDİĞİNDE NE KADAR PUANIM GİDER?

Sitenizi eklerken seçeneklerde bulunan Ziyaret Süresi seçeneğinin ayarına göre bu sayı değişmektedir. Bu seçeneği ayarlarken altında ne kadar ziyaretçi alacağınız otomatik hesaplanır ve görebilirsiniz. Örnek: 15 Saniyelik ziyarette, 10000 puan için tahmini ziyaretler 40000 gibi.

6. SATIN ALMA İŞLEMİ ve BAKİYE YÜKLEME?

Yukarıda belirtmiş olduğumuz satın alma işlemlerini yapabilmeniz için cüzdanınızda bakiye bulunması gerekir. Bakiye yükleme için ÖDEME SAYFASI'nda TL Kredi Ekle butonunu kullanarak kredi kartı ile yükleme yapabilirsiniz. Yada aşağıdaki IBAN numarasına Havale/EFT ile ödeme gönderebilirsiniz.

VAKIFBANK IBAN: TR730001500158007300279932

7. REFERANS SİSTEMİ İLE PARA KAZANMA?

Panelinizde bulunan Tavsiye linkini tıklayınca, tavsiye referans linkinizi göreceksiniz. Bu link ile sisteme üye olan her aktif 20 üye için 1 $ para kazanırsınız.

8. KREDİLERİMİ PARAYA ÇEVİREBİLİRMİYİM?

Evet, kazanacağınız krediyi paraya çevirerek kullanabilirsiniz. Bu parayı şu an için Safir Medya sitesinde indirim kuponu olarak kullanabilirsiniz. Zamanla nakit ödeme olarak da kullanabilecek şekilde üzerinde çalışıyoruz.

9. KULLANMA SİSTEMİ İÇİN ÖRNEK VİDEO:

PROGRAMI KULLANMAK İÇİN TIKLAYIN

Başka Bir Hizmetimiz Google Analytics Organik Ziyaretçi hizmetimizi de incelemek için tıklayın!

Programı güvenle kullanabilirsiniz. Safir Medya programın kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Safir Trafik Ultimate Hakkında Detaylı Bilgi

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş