Safir Trafik Ultimate Organik Trafik Programı

Satıcı : Safirmedya
0
(1)
1 218
Tükendi
GF1L1U2K187

Organik Hit Programı Nedir? Organik trafik, siteye kendi isteğiyle ve doğal yollardan gelen ziyaretçi sayısıdır. Çalışmanın isminin organik olması acaba bu çalışmanın gerçekten organik olduğunu gösterir mi? Google organik kavramını birçok açıdan kontrol edebilecek kadar gelişmiş bir yazılımdır. Bu sebeple ziyaretçilerin, davranışlarını yapay veya organik olarak çok iyi analiz edebilmektedir. Şüphelendiği bazı durumlarda bu çalışmaların doğallığını kontrol etmek için beklenmedik hamlelere de başvurabilmektedir.

Site ziyaretlerinin organik olması çeşitli kriterlere bağlıdır, bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

 • Ziyaret kaynağı (doğrudan giriş, yönlendirme, kelime araması)
 • Sitede kalma süresi
 • Sitede gezilen sayfa sayısı
 • Ziyaret alınan sayfa çeşitliliği vb.

Peki bu sistemin Diğer Hit Sitelerinden Farkı Nedir? Diğer hit sitelerinin büyük çoğunluğu web tabanlı olduğundan kendi site adresleri (örn:"denemehit.com") içinde iframe ile gezdirmektedirler. Bu durumda sitenize 500 hit verse google a giden bu trafik o site (örn:"denemehit.com") adresli olur yani 500 defa o siteden girilmiş gibi görünür ki bu organik hit olmaz. Ayrıca o şekilde yani Iframe mantığıyla çalışan olan hit programları kullandığınız zaman siteniz ciddi anlamda zarar görebilir.

İşte bu sorunları çözen program: SAFIR TRAFİK ULTİMATE - Organik Hit Programı sadece site sahipleri tarafından değil ev hanımları, öğrenciler ve zamanını çoğunlukla internet başında geçirenlerin kullandığı bir programdır. Program kesinlikle iframe mantığıyla çalışmamaktadır. Programı kullananlar kredi kazanmakta bu krediyi dilerse kendi sitesinde ziyaretçi olarak kullanmakta, dilerse indirim kuponu oluşturarak paraya çevirmekte ve hizmet/ürün alımında indirim olarak (toplam tutarın %30'u) kullanabilmektedir. Yani örnek olarak 100 TL'lik indirim kuponunu 300 TL'lik üründe kullanabilirsiniz.

Esnek Yönetim

Safir Trafik Ultimate Programı profesyonel esnek ve modüler bir yapıya sahiptir.

Türkçe Kontrol Paneli

Safir AutoHits Programının yeni versiyonu olan  Safir Trafik Ultimate programı tamamen Türkçe ve kullanımı kolay Yönetim (Kontrol) Panelli olarak tasarlanmıştır. Sitenize kendi isteğiyle gelen yani gönüllü organik hit (ziyaretçi) sağlar.

Programı hem site sahipleri sitelerine organik hit kazanmak amaçlı kullanmakta, hemde zamanını çoğunlukla internet başında geçiren kişiler kullanarak para kazanmaktadır.

Site sahiplerinin tercih etme sebeplerinden sadece birkaçı;

 • Sitenize gelen ziyaretçilerin tamamı gerçek kullanıcıdır yani organik ziyaretçidir. Bu sayede Alexa'da sıralamanızı ciddi ölçüde iyileşecektir.
 • Youtube, Dailymotion, Vidivodo, İzlesene,  vbenzeri her türlü video sitelerindeki videolarınızı izleterek izlenme sayısını arttırabilir ve para kazanabilirsiniz.
 • Sosyal medya hesaplarınızı ve sayfalarınızı ekleyerek ziyaretçi ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.
 • Site, sosyal medya hesabı, sayfa yada video ekleyebilirsiniz.

Sitenizin hitlerini yönetmek için profesyonel çözüm, organik trafik ve backlink hitlerinizi istediğiniz şekilde yönetin.

Sistemde Standart ve Gold Üyelik olmak üzere 2 üyelik çeşidi vardır.

STANDART ÜYELİK: 

 • Tamamen ücretsizdir.  Site yoğunluğundan dolayı standart üyelerin en fazla 1 site eklemesine izin verilmektedir. Ama Gold üyeler için böyle bir sınır yoktur. İstedikleri kadar site ekleyebilirler.
 • 1 Site yada youtube, sosyal medya vb. link ekleyebilir. Siteleri eklendikten sonra en geç 2 güne kadar onaylanır. Sitelerinin gezilme zamanı 60 saniye ile sınırlıdır.
 • Her site ziyaretinde +1 kredi kazanır. Siteleri ziyaret edildikçe -3 kredi düşer.

GOLD ÜYELİK: 

 • Standart üyeler istedikleri zaman Gold üyeliğe geçebilir. 3 aylık Gold üyelik 100 TL dir. 
 •  Gold üyeler sınırsız site ekleyebilir. Gold üyeler site onayı beklemez. Yani yasal olan, +18 olmayan ve kurallarımıza uyan siteleri otomatik olarak onaylanmaktadır. +18 ve yasal olmayan site ekleyen Gold üyelerin hesapları tartışmasız kalıcı olarak silinmekte ve parası iade edilmemektedir..
 • Normal üyeler site ziyaretinden 1 kredi kazanırken, Gold üyeler her site ziyaretinden 2 kredi kazanır. Ayrıca aylık olarak 300 kredi hediye verilir.
 • Ekledikleri her sitenin diğer üyeler tarafından gezilme süresini 300 saniye'ye kadar uzatabilirler. Siteleri ziyaret edildikçe 60 saniyelik sitede -3 kredi düşerken, 300 saniye ye kadar her 60 saniyede 3'ün katları olacak şekilde kademeli olarak 15 krediye kadar düşmektedir.
 • Ekstra hizmet olan ve ücretli olan anahtar kelime destekli organik hit hizmetimizle normal üyeler haftada 1 defa 100 trafiği ücretsiz olarak gönderebilirken Gold üyeler haftada 1 defa 500 trafik gönderebilirler .

***** SAFİR TRAFİK ULTIMATE PROGRAMIMIZ GÜNCELLEME AŞAMASINDADIR  *******

GOLD ÜYELİK SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

KREDİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Program ücretsizdir ve ilk yüklemenizde 40 kredi hediye verir. Siteleriniz diğer kullanıcılar tarafından gezildikçe -3 kredi kredinizden düşer. Siz diğer kişilerin sitelerini gezdikçe +1 kredi kazanırsınız ve kredinize eklenir. Eğer ki site gezmek istemiyorsanız ve krediniz tükendiyse alttaki linkten kredi satın alabilirsiniz.

Başka Bir Hizmetimiz Google Analytics Organik Ziyaretçi hizmetimizi de incelemek için tıklayın!

Programı güvenle kullanabilirsiniz. Safir Medya programın kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Safir Trafik Ultimate Hakkında Detaylı Bilgi

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş