Safir Font Tracing Font İzleme Programı

Satıcı : Safirmedya
0
(1)
0 625
Ücretsiz
SKU-GD242L1JX2
exe

Photoshop vb. uygulamalarda yada word, excell, powerpoint vb. ofis programlarında yazdığımız metnin font izleme programı, font seçimi, renk seçimi vb. özellikle bilgisayarımızın font arşivi kalabalıksa aradığımız fontu bulmak bazen çok can sıkıcı olabiliyor.

Tabiki font seçmenin şöyle bir zorluğu vardır. Kullanacağımız uygulamada -çoğu zaman- font değiştirdiğimizde anlık olarak değişimi göremeyiz. Yani, seçtiğimiz fontu görebilmek için ya yeni bir yazı yazmak gerekir, yada uygulamayı kapatıp yeniden açmak. Bu da hangi fontu kullansam acaba diye düşünürken bizi biraz zorlayabilir.

İşte bu konuda size yardımcı olacak çok güzel ve oldukça basit bir program sunuyoruz. Kullanımı oldukça basit olan program ile bilgisayarınızdaki tüm fontları görebilir, ve yazdığınız herhangi bir metnin nasıl göründüğünü anında görebilirsiniz. Ayrıca hızlıca fontlarda gezerek tüm fontlar ile yazınızın ön izlemesini görebilirsiniz.

 

  • Sibel
    İşimi gördü teşekkür ederim.
    7 ay önce

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'i360.so' (tried: /opt/alt/php74/usr/lib64/php/modules/i360.so (/opt/alt/php74/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /opt/alt/php74/usr/lib64/php/modules/i360.so.so (/opt/alt/php74/usr/lib64/php/modules/i360.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: