Kyoto - Tasarımcılar için Yenilikçi Portföy Teması - Normal Ücreti 69$

Satıcı : Safirmedya
0
(0)
0 1008
Ücretsiz
SKU-GD1S1Z24136
PHP Files, CSS Files, JS Files

Yaratıcılar için Yenilikçi Portföy Teması

Kyoto, inanılmaz bir düzen ile yenilikçi bir WordPress Temasıdır ve web sitenizi çok profesyonel hale getirmek için tasarlanmış güzel renklere sahiptir, ya bir serbest yazar, tasarımcı ya da fotoğrafçı, Kyoto sizin seçiminiz olacaktır. Kyoto'ya çok güçlü özellikler dahildir, öğeler Elementor adı verilen tamamen ön uç sayfa oluşturucudan tamamen oluşturulmuştur, başlık oluşturucu, şablon kütüphanesi, kopyala yapıştır özelliği, şekil bölücüler, tek tıklamayla demo ithalatçısı sadece birkaç özellikten biridir Kyoto’ya zaten dahil olan

Özellikleri

Elementor - Elementor nihai WordPress sayfa oluşturucusudur, temel fark, canlı tasarım yaparken ve sitenizin ön ucunda yüksek bir tasarıma ulaşmanızdır. Elementor, temel WordPress düzenleyicisini canlı bir ön uç düzenleyicisiyle değiştiren bir sayfa oluşturucu eklentisidir, böylece düzenleyici ve önizleme modu arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan görsel olarak karmaşık düzenler oluşturabilir ve web sitenizi canlı olarak tasarlayabilirsiniz. Sayfa oluşturucu, kod veya CSS kullanmanıza gerek kalmadan birinci sınıf bir tasarım kalitesine ulaşmanızı sağlar ve kod bilgisi gerektirmez.

Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu - Üstbilgi ve altbilgi söz konusu olduğunda sınır yoktur, sizin için daha da kolaylaştırmak için oluşturduğumuz öğelerle Elementor aracılığıyla etkileşimli bir üstbilgi ve altbilgi düzeni oluşturabilirsiniz, önceden tanımlanmış üstbilgiler yalnızca tek bir tıklamayla şablon kütüphanesine dahil edilir.

Özelleştirici - Çok güçlü yenilikçi WordPress Canlı Özelleştirici ile, WordPress web sitenizde yapılan değişiklikleri canlı yayınlamadan önce gerçek zamanlı olarak önizleyebileceksiniz. Birçok seçenek, renk düzeni, tipografi, portföy, blog, mağaza düzeni ve çok daha fazlası dahil olmak üzere temanızın yapısını ve görsellerini değiştirmenizi kolaylaştırır.

WooCommerce - WooCommerce ürün ve hizmet satmak içindir. Özellikle, bu şeyleri uygun fiyatlı ve erişilebilir kılar. Dijital ve fiziksel ürünler satabilir, envanter ve nakliyeyi yönetebilir, güvenli ödemeler alabilir ve vergileri otomatik olarak sıralayabilirsiniz.

Revolution Slider - Slider Revolution (Revolution Slider), içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüleyen yenilikçi, duyarlı bir WordPress Slider Eklentisidir. İster en iyi dönüşüm oranları için bir Kaydırıcı, Atlıkarınca, Kahraman Görüntüsü veya Video Sahnesi, ister tam bir Ön Sayfa olsun, görsel, sürükle ve bırak editörü, kendi hikayelerinizi anında bildirmenizi sağlar! Masaüstü veya mobil cihaz! Ücretsiz olarak dahildir, 26 $ tasarruf edersiniz.

Şablon Kitaplığı - Sayfa tasarımlarınızı şablon olarak kaydedin ve diğer sayfalarda yeniden kullanın. Bu gerçekten iş akışınızı hızlandırabilir. Herhangi bir şablonu dışa aktarabilir ve diğer web sitelerinde kullanmak için içe aktarabilirsiniz. Bu, şablonlarınızı diğer tasarımcılarla paylaşmanıza olanak tanır.

Tek Tıkla Demo İçe Aktarıcı - Temaya eklenen çok kullanışlı bir özellik, canlı önizleme demolarından herhangi birini tek bir tıklamayla içe aktarabilirsiniz, kurulumu bir dakikadan fazla sürmez. Her şeyi sıfırdan oluşturmak yerine içeriğinizi eklemenin ve tasarımla oynamanın keyfine varacaksınız.

Tamamen Duyarlı - Temadaki her şey yüksek sorumlulukla inşa edilmiştir, duyarlı, her öğenin duyarlı ve retinaya hazır olduğu listenin en üstünde yer alır.

Yüzlerce seçenek - Tema, 500'den fazla farklı seçenek ve kısa kod sunar, hepsi bir araya getirilerek her amaç için güzel bir web sitesi oluşturur.

Gelişmiş Tipografi Seçenekleri - Seçebileceğiniz 600'den fazla farklı Google yazı tipi, seçeneklerdeki her öğe için son derece gelişmiş ayarlar.

İnanılmaz Hız - İyi organize edilmiş şablon hiyerarşisi inanılmaz derecede hızlı yükleme süresi sunar.

Şekil Bölücüler - Bölüme eklenen çok güçlü bir özellik, bölümün üstünde veya altında inanılmaz düzenlerle sayfalarınızı oluşturmanın çok güzel bir yolunu sunar.

Güçlü Izgara Düzeni - Üç farklı ızgara türü blog, portföy ve mağazada tür, stil, aralık ve çok daha fazlası gibi birçok seçenek bulunur.

Temiz Tasarım - Açık renkler, serbest çalışanlar, ajanslar, tasarımcılar, mimarlar, fotoğrafçılar ve çok daha fazlası gibi basit ve güzel tasarımları bir araya getirmek için bir araya getirilmiştir.

İnanılmaz Portföy - Portföyünüzü daha havalı hale getirmek istiyor musunuz? Portföyünüzü sergilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı, güçlü tema paneli ve en iyi sayfa oluşturucu elementor tarafından oluşturulan yüzlerce seçeneği kolayca birleştirin, üç farklı düzen, ızgara, metro veya atlıkarınca arasında seçim yapabilirsiniz, her birinin kendi inanılmaz seçenekleri vardır.

Yaratıcı Blog - Makalelerinizi yaratıcı bir şekilde oluşturun, kitleniz temaya dahil olan inanılmaz düzenlerden sıkılmaz, normal ızgara sistemini veya duvarcılık, metro veya atlıkarınca gibi güzel türleri kullanmaz.

Güçlü Dükkan - Ürünlerinizi, birlikte karıştırılabilecek birçok seçenekle, harika görünümlü ızgaralarda satmaya başlayın.

50+ Öğeler - Ön uç sayfa oluşturucu Elementor'da kullanıma hazır inanılmaz öğeler, her şey sürükle ve bırak.

Ajax Mini Cart - Ajax Mini Cart, müşterilerin alışveriş sepetindeki içeriği kolayca görüntülemelerine ve yönetmelerine olanak tanır. Müşteriler, sayfayı yeniden yüklemeden alışverişe devam edebilir. Sepetteki öğeler Mini arabadan kolayca yönetilebilir. Ayrıca, Ajax kullanarak alışveriş sepeti sayfasıyla senkronize edilir.

Paralaks Efektleri - Paralaks kaydırma, arka plan içeriğinin (yani bir görüntünün) kaydırma sırasında ön plan içeriğinden farklı bir hızda hareket ettirildiği bir web sitesi eğilimidir. Paralaks kaydırmalı ve kaydırmasız bir web sitesi arasındaki farkı görmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayın.

Hızlı ve Güvenilir Destek - Ürünle ilgili sorular söz konusu olduğunda birisinin sırtınızı 7/24 örtmesi gerçekten bir şeydir. Bizi daha fazla çalışmaya motive eden müşteri memnuniyeti. Şu anda, müşterilerimizden gelen yazar puanları 5.98'den 5 ile 5 yıldızdan fazla puanlar almaktadır. Buradaki destek sistemimizde bir bilet oluşturarak başlayın.

Seçeneği Devral - Öğelerdeki seçeneklerin çoğunun, değerleri tema seçeneklerinden devralma seçeneği vardır. Bu seçenekle, tema seçeneklerinden devralınan aynı ayarlarla birden çok sayfa oluşturabilir veya birden çok öğeye sahip olabilirsiniz. Endişelenmeyin, devral, seçimdeki tek seçenek değildir, devral seçeneği genellikle üstte durur ve bunu normal seçenekler izler.

Kodlama bilgisi gerekmez - Hemen hemen her şey için seçenekler vardır, hayallerinizin web sitesini oluşturmak için ekstra bilgi gerekmez.

Otomatik Güncellemeler - Envato Market Eklentisi ile uyumlu olan tema, kontrol paneli menüsünden tek bir tıklama ile kolayca güncellenebilir.

Görsel Editör - Paragrafları, başlıkları, listeleri ve çok daha fazla öğeyi gerçek zamanlı olarak düzenleyin.

Tercüme Hazır - Herhangi bir dilde çevrilmeye hazır, WPML, Polylang, Loco Translate ve daha fazlası gibi tüm zekice eklentileri tamamen destekler.

Mega Menü - Menü öğesindeki gelişmiş seçenekler, mega menü yapmak için çok kolay ve hızlı hale getirir, sütunlar ve aktivasyon için ekstra sınıf eklemeye gerek yoktur, seçmek için basit seçenekler vardır.

Sınırsız Google Haritalar Stilleri - Google haritanızı çok kolay adımlarla gömün, haritanın rengini, doygunluğunu ve daha birçok CSS filtresini seçerek kolayca stilize edebilirsiniz.

Uyarlanabilir Görüntüler - Duyarlı görüntü işlevselliğini geliştirmek için görüntü boyutu nitelikleri iyi düzenlenmiştir.

Profesyonel Dokümantasyon - Dokümantasyon, kişiselleştirmenin her adımında size yardımcı olmak içindir. Bu temanın nasıl yapıldığını ve bunu düzgün bir şekilde nasıl düzenleyeceğinizi anlayabilmeniz için lütfen belgeleri dikkatlice inceleyin.

Genişletilmiş Özellikler

 • Elementor Hazır
  Canlı Özelleştirici
  Devrim Kaydırıcısı Dahil
  WPML Hazır
  Tek Tıkla Demo İthalatçısı
  Tamamen Duyarlı
  Mega Menü
  Üstbilgi Oluşturucu
  Altbilgi Oluşturucu
  Çeviri Hazır
  Retina Hazır
  Yapışkan Menü
  Gezinme Menüsü Öğesi
  Arama Öğesi
  Site Logo Öğesi
  Menü Sepeti Öğesi
  Site Başlığı Öğesi
  Sütun Esnek Seçenekleri
  Bölüm Sabit Seçenekleri
  WooCommerce Uyumlu
  Ajax Mini Araba
  Altbilgi Widget'ları
  Slayt Menüsü
  Neue Einstellung Fontları (Kaydet 20 $)
  Görsel Editör
  Üst Başlık
  Paralaks Sayfa Başlığı
  Ajax daha fazla yükle
  Çocuk Teması Dahil
  600+ Google Yazı Tipi
  Gelişmiş Tipografi Seçenekleri
  Pürüzsüz CSS3 Animasyonu
  Portföy Metrosu
  Blog Metrosu
  Metro Alışverişi
  İzotop dosyalayıcılar
  Paket Yerleşimi
  Geçerli HTML5 / CSS3
  Harika Yazı Tipi
  Mobil Menü
  Güçlü Kahraman
  Özellikler SEO özelliklerine hazır
  Çoklu Harita İşaretçileri
  Fancybox Galerisi
  Sosyal Ağlar entegrasyonu
  Portföy Atlıkarınca
  Blog Döngüsü
  Atlıkarınca Alışverişi
  Sosyal Medya Paylaşımı
  SEO Optimizasyonu
  Sınırsız Renk
  Bakım Modu
  Seçenekleri İçe / Dışa Aktarma
  Yakında Mod
  Görüşler Elemanı
  Simge Kutusu Elemanı
  Görüntü Kutusu Elemanı
  Ek Sayfası
  Bölünmüş Ekran Sayfası
  Sosyal Medya Öğesi
  Görüntüler için ışık kutusu
  Gelişmiş Arama Sayfası
  ACF Tekrarlayıcı
  ACF Esnek İçeriği
  Gutenberg Hazır
  Özel 404 Sayfa
  Güçlü Video Öğesi
  Temel Bölücüler
  Gelişmiş Liste Stilleri
  Sınırsız Renk
  Şekil Bölücüler
  Gradyan Renkleri
  Akordeon Elemanı
  Öğeyi Aç / Kapat
  Gelişmiş Şebeke Sistemi
  Woo Sayfaları
  Güçlü Portföy Öğesi
  Sayaç Elemanı
  İlerleme Çubuğu Öğesi
  Yumuşak Kaydırma
  500'den fazla farklı seçenek
  Tema kontrolü ile test edildi
  Özelleştirilebilir Kategoriler
  Duvarcılık Görüntüler
  İnanılmaz yükleme süresi
  Takım Üyeleri Izgarası
  Takım Üyeleri Carousel
  Ekip Üyeleri Metrosu
  1000+ Simge
  Kenar Çubuğu Widget'ları
  Kenar Çubuğu Başlığı
  PSR2 tarzında kodlanmış
  İletişim Formu 7
  Geliştirici Dostu
  Yorumlu Kod
  Sınıflandırma Sayfa Seçenekleri
  Yazar Sayfası Seçenekleri
  Arama Sayfası Seçenekleri
  Son derece Özelleştirilebilir
  Özel Kenar Çubukları
  Görüntü Boyutları
  Güncellemeler
  Youtube, Vimeo ve Dailymotion destekleniyor
  Hata Ayıklama Modu Açıkken Yapıldı
  Profesyonel Çevrimiçi Belgeler
  Dahil Edilen Demo Dosyaları (XML)
  WordPress 3.9+ Hazır
  JetPack eklentisini destekler
  Yoast SEO eklentisini destekler
  Mükemmel Müşteri Desteği

Desteklenen Eklentiler

 • WooCommerce
  JetPack
  İletişim Formu 7
  WMPL
  Polylang
  Loco Çeviri
  Devrim Kaydırıcısı
  Yoast SEO
  Mailchimp
  W3 Toplam Önbellek
  Ninja Formları
  WP Süper Önbellek


Ve daha fazlası…


Not: Canlı önizlemedeki görüntüler pakete dahil değildir.

Kyoto - Innovative Portfolio Theme for Creatives - 1

Kyoto - Innovative Portfolio Theme for Creatives Kyoto - Innovative Portfolio Theme for Creatives Arkhitekton - Modern Architecture and Interior Design WordPress Theme

Kyoto - Innovative Portfolio Theme for Creatives Kyoto - Innovative Portfolio Theme for Creatives Kyoto - Innovative Portfolio Theme for Creatives Kyoto - Innovative Portfolio Theme for Creatives

Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş