2021 Yılı Çok Amaçlı Tavsiye Edebileceğimiz En İyi OpenCart 3 Temaları

2021 Yılı Çok Amaçlı Tavsiye Edebileceğimiz En İyi OpenCart 3 Temaları

İşte, Mağaza, Pazaryeri, İşletme, Moda, Giyim, Mobilya, Kişisel Bakım ve Güzellik Ürünleri gibi her türlü e-Ticaret sitesi için kullanabileceğiniz, çok çeşitli web sitesi türleri için kullanılabilecek 2021 için en iyi 10 OpenCart Temaları ! E-Ticaret web siteniz için uygun bir tane bulacağınızı umuyoruz.

Çevrimiçi internet mağazanıza zarif bir tema seçmek için tavsiye edebileceğimiz en iyi opencart temaları ve şablonları! Tema seçiminizi yaparken kesinlikle profesyoneller tarafından sunulan zarif ve sade tasarımlardan yana tercihinizi yapın. Odak noktası olarak ürünler içeren temiz düzeni ve sezgisel bir gezinti, iyi uygulama ve sanatsal cazibe arasındaki dengeyi gösterir. Emin olun, site ziyaretçileri bu konseptten keyif alacaklar ve daha fazla ürün satın almak için mağazaya geri döneceklerdir.

1. EMarket - ÇOK AMAÇLI OPENCART 3 TEMASI

Zengin e-Ticaret Özellikleri - Yüksek Performans - SEO Optimizasyonu - Son Derece Özelleştirilebilir

Zengin Tasarıma Sahip OpenCart 3.0.x'in en son sürümünü destekleyen bu tema, herhangi bir e-Ticaret web sitesi için modern bir şablonun işlevsel özellikleriyle dolu:

✔️ Yüksek Performans - SEO Optimizasyonu - Son Derece Özelleştirilebilir Tasarımlar - Düzenli Güncellemeler!

✔️ Modern Tasarımlar: 30'un üzerinde tasarım, son derece duyarlı, sınırsız renkler, yerleşik Megamenu, güzel slider, zamanlamalı geri sayım slider, öne çıkan ürün blokları, ürün listeleme sekmesi, açılır pencere ve daha fazlası vb.

✔️ Son Derece Özelleştirilebilir: Görsel sayfa oluşturucu hazır, megamenü hazır, Sürükle ve Bırak özellikleri, Kategoriler Açılır Penceresi , Facebook Canlı Sohbet - Messenger , Mobil Düzenler, Menü özellikleri, e-posta bülteni, Açılır pencere ve daha fazlası ... Ayrıca Multivendor gibi birçok üçüncü taraf eklentisiyle uyumludur eklentiler, Slider Revolution, Ürün Tasarımı, GDPR .

Bir e-Ticaret sitenizde ekstra özellikler ve güzel bir tasarım istiyorsanız eMarket, birçok özellik ve karşılaşılan sorunlarda hızlı destekle Opencart temalarının içinde en iyi seçeneklerden biridir.

DEMO VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

ALL-IN-ONE bir e-Ticaret sitesi oluşturmak için yalnızca eMarket'e ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. OpenCart 3.0.x'in en son sürümünü destekleyen bu tema, herhangi bir e-Ticaret web sitesi için modern bir şablonun işlevsel özellikleriyle dolu.

 

2. Revo - Çok Amaçlı OpenCart Teması

Her türden mağaza için modern ve tamamen duyarlı.

Revo , her türden mağaza için modern ve tamamen duyarlı, çok amaçlı bir OpenCart temasıdır. Bir dizi seçenekle dolu süper güçlü yönetim paneliyle birlikte, tamamen kendiniz, yalnızca sizin için, kendi adınızı veren benzersiz bir e-ticaret web sitesi oluşturabilirsiniz. Şimdi, Revo Opencart teması çok sayıda işlevsel uzantı sağlayarak kesinlikle size birçok harika deneyimi geri getiriyor.

Revo temasını kolayca bir pazara dönüştürebilirsiniz, çünkü artık Purpletreesoft for OpenCart 3 Sürümünün yazarının çoklu satıcı eklentileriyle uyumludur.

Bir dizi seçenekle dolu süper güçlü yönetim paneliyle birlikte, tamamen kendiniz, yalnızca sizin için, kendi adınızı veren benzersiz bir e-ticaret web sitesi oluşturabilirsiniz. 

 

3. Monota - Otomobİl Parçaları OpenCart Teması

Her türlü otomobil parçası, otomobil ekipmanı, Yedek Parça, Otomobil, Aletler ve Aksesuarlar Satışı

Monota , her türlü otomobil parçası, otomobil ekipmanı, Yedek Parça, Otomobiller, Aletler, Aksesuarlar ve çok amaçlı mağaza satan tüm mağazalar ve işletmeler için tasarlanmış tamamen duyarlı bir OpenCart şablonudur . OpenCart 3.x'i destekleyen bu tema, bir web sitesi oluşturmada çok amaçlı modern bir şablonun işlevsel özelliklerinin bir paketine sahiptir.

DEMO İÇİN TIKLAYIN

Dahası, autoparts OpenCart teması mobil düzenlere özel, OnePage kullanıma hazır, Slider Revolution Desteği, SEO Zengin Parçacık Hazır ve diğer birçok özelliğe sahiptir.

 

4 - AliMart - Teknolojİ VE OYUN AKSESUARLARI OpenCart Teması

Herhangi bir teknoloji, moda, giyim mağazası vb. İle tamamen uyumludur.

Tasarımı ile teknoloji trend ürünleri satışı için uygun OpenCart 3 Teması, ALIMart tamamen duyarlı ve çok farklı amaçlı kullanılabilir. Herhangi bir teknoloji, moda, giyim mağazası vb. İle de tamamen uyumludur. OpenCart 3 ile güçlendirilmiş ve birçok güçlü eklentiyle uyumlu olan AliMart OpenCart teması, kodlama için maliyet ve zaman olmadan neredeyse her tür mağaza için güzel web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur.

DEMO İÇİN TIKLAYIN

Modern bir şablonun tüm işlevsel özellikleriyle AliMart, herhangi bir e-Ticaret web sitesine uyarlanır. Ayrıca, AliMart, sitenizi birçok satıcıyla pazar haline getirmek için çok satıcılı eklentiyi destekler. Alibaba gibi tamamen size ait bir pazar sitesi kurabilirsiniz!

 

 

5. SGame - Müthiş Oyunlar OpenCart Teması

Oyun aksesuarı mağazası için güzel bir OpenCart teması.

SGame , OpenCart platformundaki herhangi bir oyun aksesuarı mağazası için güzel OpenCart tema kapaklarından biridir . 5 adede kadar indeksle, bu oyun OpenCart teması tüm kullanıcılar için canlı ve etkileyici bir deneyim getirecek. Bu, herhangi bir e-Ticaret sitesi oluşturmak için yalnızca SGame'e ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

DEMO İÇİN TIKLAYIN

OpenCart 3.0.x'in en son sürümünü destekleyen bu oyun OpenCart teması , herhangi bir e-Ticaret web sitesi için modern bir şablonun işlevsel özellikleriyle dolu.

 

6. Claue - Temİz ve Minimalist OpenCart Teması

Birden çok mağaza demosuna sahip temiz ve minimal bir OpenCart Teması

Claue - Web siteleri oluşturmak için çok sayıda yaratıcı kullanıma uygun, birden çok mağaza demosuna sahip temiz ve minimal bir OpenCart Teması. Bu OpenCart teması, kusursuz ve harika bir kullanıcı deneyimi yaratmak ve işinizi geliştirmek için modern bir çevrimiçi perakendecinin ihtiyaç duyduğu her detayı özenle tasarlanmış ve işlenmiştir.

Minimalist OpenCart 3 Tema OnePage hazır, Kasa gibi PRO e-ticaret özellikleri, Zengin Snippet Ready, AMP desteği ve diğer birçok özellikleri ile doludur.

DEMO İÇİN TIKLAYIN

 

7. EcoGreen - ORGANİK ÜRÜN VE YEMEK OpenCart Teması

Çok Amaçlı Organik Gıda Mağazası OpenCart 3 Teması

EcoGreen - Çok Amaçlı Organik Gıda Mağazası OpenCart 3 Teması , çoklu düzen ve özelliklerle dolu bir çevrimiçi sebze, gıda, temiz ve sağlıklı ürünler mağazası için mükemmel bir şekilde uyan güçlü ve renkli bir e-ticaret temasıdır.

OpenCart 3.0.x'in en son sürümünü destekleyen bu çok amaçlı OpenCart teması, herhangi bir e-Ticaret web sitesi için modern bir şablonun işlevsel özellikleriyle dolu.

 

8. TopDeal - Çoklu Satıcı OpenCart Teması

TopDeal , elektronik, mobilya, moda, aksesuarlar, spor ve çok amaçlı mağazalar için ideal.

TopDeal , elektronik, mobilya, moda, aksesuarlar, spor ve çok amaçlı mağazalar gibi e-Ticaret ihtiyaçlarınızın her birini karşılamayı amaçlayan çok amaçlı OpenCart 3 & 2.3.x temasıdır. İçerisindeki güçlü modüllerle dolu süper güçlü yönetim paneliyle birlikte, tamamen kendiniz benzersiz bir e-ticaret web sitesi oluşturabilirsiniz.

DEMO İÇİN TIKLAYIN

OPENCART 3 TEMA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Şu konuda ilginizi çekebilir: 2020 yapımı eniyi seçme filmler 

E-ticaret siteleri yani alışveriş sitesi tasarımı konusunda profesyonel destek, hizmet ve gelişmiş altyapı ile benzersiz Safir E ticaret paketleri sunuyoruz. Uygun fiyatlı gelişmiş Safir E-ticaret yazılımı ve paketleri ile e-ticarete başlayın. Alışveriş sitesi için çok büyük paralar ödemenize gerek yok.


Beğendiğiniz ve almak istediğiniz temanın satın alma aşamasından kurulumu ve genel ayarları, güvenlik ayarları, Türkçeleştirme işlemleri gibi her türlü işlemleri müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmak üzere tamamlayıp teslim ediyoruz.