2019 Yılı En İyi Ücretsiz WordPress Blog Temaları

2019 Yılı En İyi Ücretsiz WordPress Blog Temaları

WordPress, esnekliği ve güçlü özellikleri nedeniyle en çok tercih edilen blog platformlarından biridir. Öne çıkan bir özellik WordPress’in temaları, özelleştirilebilir ve web sitenizi markanızla eşleştirecek şekilde tasarlamanıza olanak tanıyor. Web meraklısıysanız, kendi WordPress temanızı oluşturabilir ve kişisel (veya herkese açık) kullanım için sitenizi oluşturabilirsiniz. Ancak bir web sitesi tasarımcısı değilseniz veya yalnızca HTML ve CSS'nin temellerini biliyorsanız, o zaman mükemmel temayı seçmek siteniz için çok önemlidir.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz WordPress temaları olsa da, premium temaları ekarte etmeyin. Premium WordPress temaları, daha temiz ve basit olma eğilimindeki ücretsiz sayfa düzenlerinden daha fazla kişiselleştirme olanağı sağlar. Unutmayın: sitenizin tasarımı ziyaretçilerin diğer web sitelerinden uzak durmalarına yardımcı olmalı ve ziyaretçileriniz üzerinde olumlu bir izlenim bırakmalıdır. İyi yapılandırılmış bir tema, web sitenizin büyük arama motorlarında iyi bir şekilde sıralanmasına da yardımcı olur - bu özellikle, sitenize daha fazla trafik çekmek istiyorsanız faydalıdır. 

Sitenizi oluşturdunuz yayınladınız ve şimdi google arama motorunda yükselmekmi istiyorsunuz. Ozaman şimdi sitenize istediğiniz anahtar kelimelerle organik trafik sağlayarak ve google da yükselmenizi sağlayan "Sitenizde Sayfalar Gezen Türk Yada Yabancı %100 Organik Ziyaretçi" hizmetimizi mutlaka inceleyin.

Öyleyse WordPress temalarını gözden geçirmenin zamanı geldi. Şu anda 10,000'den fazla tema mevcut. Endişelenmenize gerek yok. Kişisel blogunuz için mükemmel bir tema listesi hazırladık. Bu sayfanın altına yorumlarınızı ekleyerek daha fazla gönderi ve tema paylaşımı için bizi yönlendirebilirsiniz. Şimdi gelelim tema listemize:

Olsen Light 

Olsen Light

Olsen Light ile normal ücretsiz WordPress temasından biraz daha fazlasını alırsınız. Bugünlerde ücretsiz seçeneklerin harikası, çünkü Olsen Işık gibi birçoğu daha önce gördüğümüzden çok daha kaliteli çözümlere daha yakın. Bu bir blog teması ve blogunuz için ihtiyaç duyacağınız tüm widget ve marka öğelerini içerir. Örneğin, sosyal medya düğmeleri, insanlarla Facebook ve Twitter gibi yerlerden bağlantı kurmak için var. Diğer yazılarınızı liste biçiminde paylaşın ve kenar çubuğundaki küçük bir modülde kendiniz hakkında biraz bilgi verin. Başlık, geldikleri kadar basit, bol miktarda beyaz alan, logonuz için güzel bir konum ve web sitenizde insanları yönlendirmek için özelleştirilebilir bir menü ile. Olsen Işık WordPress teması, yorum şeklinde sağlam övgüler alıyor ve haklı olarak öyle.

Sonuçta, bu kadar temiz ve zarif bir ücretsiz WordPress teması bulmak çok sık değil. Tahmin ettiğiniz gibi, blogcular en karmaşık arka uç ve ön uç arayüzlerini aramıyorlar. Bu nedenle, Olsen Light teması, materyali kolayca sindirilebilir bir şekilde sunmak için harika bir iş yapıyor. Dahası blog yayınının ana sayfadaki ana odağı olması. Bu nedenle, kullanıcılar çarpıcı özelliklere sahip görüntüleri, büyük başlıkları, açıklamaları ve daha fazlasını tıklamaya ikna etmek için çok daha fazlasını görürler. Tam genişlikli şablon, ilk başta varsaydığınızdan çok daha faydalıdır ve yanıt veren düzen, sitenize gelen kişi sayısını artıracağından emin olabilir. Sonuçta, mobil kullanım sayısı her yıl artmaktadır. Bir çeviri hazır arayüzü, dişli yorumlar ve birkaç renk araçları ile birlikte, Olsen Light WordPress tema masaya bol getiriyor.

DEMO  DOWNLOAD

Sydney

SDNEY

Biz basit Iş teması zevk, çünkü sadece, her türlü iş için basit bir tema. Şık ve özelliği zengin çözüm harika fotoğraf optimizasyonu için araçlar sağlar ve çevrimiçi varlığına bazı görsel unsurlar eklemek için birkaç Font başar simgeleri alırsınız. Google Fonts da güzel bir dokunuş, sizin tipografi seçmek için izin vardır.

 

Basit Iş tamamen duyarlı, insanlar mobil cihazlarda görüntülemek yardımcı olur ve awesome Seçenekler panelinde yazı tipleri, boyutları, düzenleri ve tasarım renkleri için ayarları vardır. Bu ücretsiz bir temadır, ancak daha fazla özellik kilidini açmak istiyorsanız ücretli üyeliğe de yükseltebilirsiniz. Nimbus temaları, tüm tema kütüphanesine erişim için ek bir üyelik sunar.

DEMO  DOWNLOAD

Perfetta

Perfetta tema herhangi bir Foodie iş veya blog için temiz bir platform sunuyor, büyük görüntüler ve favori tarifleri yayınlamak için güzel bir yem ile. Bu bir sütun düzeni, böylece ziyaretçiler blogunuza bir yem görmek, ve onlar yorum paylaşabilir veya üzerinden Web sitesi üzerinden arama gitmek zorunda kalmadan tıklayın.

 

Birçok şirketin aradığı basitlik bu tür, ve özel arka planlar için araçlar ile, profesyonel bir seyir sitesi korumak için herhangi bir gelişme deneyimi olması gerekmez. Buna ek olarak, Perfetta teması, dil konuşmamış olanlar ile bağlanmak için güzel çeviri özellikleri ile birlikte etkileşim için dişli Yorumlar sunar.

DEMO  DOWNLOAD

GK Portfolio

GK Portföyü, Apple şirketinden bulabileceğiniz bir arayüze benzeyen basit bir tasarıma sahiptir. Gri ve beyaz tonlar zarif bir ortam yaratır ve ızgara temelli düzen, portföy oluşturmak veya en yeni blog yazılarınıza bağlantılar paylaşmak için idealdir. Bir portföy oluşturduğunuzda, müşterilerin doğru içerik türlerini bulması filtrelenebilir.

 

Vurgulu animasyonlar bazı ekstra efektler için dahil edilmiştir ve özel arka planlar ve renkler size tema kaynak kodundan uzak durmak için yeterli işlevsellik getirir. Ek olarak, çeviri özellikleri daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olur ve iş parçacıklı yorumlar siz ve müşterileriniz arasında bir bağlantı oluşturur.

DEMO  DOWNLOAD

Tracks

Tracks, dikkatlerin çoğunun içeriğinize odaklanması için güçlü bir özel başlık ve büyük tipografi ile güzel bir blog yayını teması. Blog beslemesinin sayfanın ortasından geçmesini sağlayan tek bir sütun teması. Kimse içeriğinizi okumakta sorun yaşamaz, çünkü en son yazılar en üste yerleştirilir ve bir sonraki makalelere geçmek sadece hızlı bir kaydırma yapar.

 

Tracks, mobil görüntülemeye izin veren duyarlı bir temadır ve hızlı markalama için bir logo yükleyicisine sahiptir. Bahsetmiyorum bile, Tracks, Facebook ve Twitter gibi yerlerde seni takip eden insanların şansını artıran birçok sosyal medya simgesine sahip. Tercüme hazır desteği, dişli yorumlar ve özellikli bir resim yükleyici ile birlikte, Tracks teması bir blog için mükemmel bir çözümdür.

DEMO  DOWNLOAD

Storefront

Web sitenizden ürün satmayı planladığınızdan eminseniz Storefront temasını göz önünde bulundurun. Bu, WooCommerce'ı kullanmayı düşünenler için en iyi seçeneklerden biri, çünkü sadece harika görünmekle kalmıyor, doğrudan WooThemes şirketinden geliyor. Mağazanızı kişiselleştirmek için çeşitli düzen ve renk seçenekleri sağlanmıştır ve temiz bir arabirimin hızlı bir şekilde yönetilmesi için birden fazla widget bölgesi indirme işlemiyle birlikte gelir.

 

Dahası, tüm Storefront temasının tamamen duyarlı olması nedeniyle müşterilerinizin mağazanızdan bir şeyler satın almak için normal bir bilgisayara gitmekten endişe duymaları gerekmez. Hızlı bir işlem yapabilmek için yalnızca bir telefona veya tablete ihtiyaçları var. Ayrıca, temanın dişli yorumlar, logo yüklemeleri, renk değişiklikleri ve dil desteği için harika araçlar sağladığını göreceksiniz.

DEMO  DOWNLOAD

Albar

Albar bazı sağlam incelemelere sahip ve ücretsiz tema işletmeler, portföyler ve çevrimiçi mağazalar için oldukça iyi çalışıyor. Her ne kadar tema birçok popüler eklentiyle bütünleşse de, WooCommerce’in Albar temasına yüklenirken çok akıcı olduğunu belirtmekte fayda var. Bu, hem dijital hem de fiziksel ürünler satmanızı sağlar ve şirketinize daha fazla para kazandırır.

 

Diğer bazı entegrasyonlar SiteOrigin'in Sayfa Oluşturucusu ve İletişim Formu 7'yi içerir. Özel menü kurulumu kolaydır ve Albar temasının hazır tercümesi, dilinizi konuşmayan uluslararası okuyucular için endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

DEMO  DOWNLOAD

Ignite

Ignite teması sağlam ve özgür bir seçimdir, çünkü sadece birkaç hoş görünümlü sosyal medya düğmesi sunmaz, ama vurgu renkleri eğlencelidir ve düzen oldukça temiz ve profesyoneldir. Bu temayı kullanmanızın birincil nedeni, blog yayın düzenini iyi kullandığı için bir blog çalıştırmaktır. Birkaç kenar çubuğu da ekleme imkanı vardır ve bu kenar çubukları, son yorumlar, son gönderiler ve arama çubukları için modüller dahil olmak üzere sitenize yerleştirmeniz için widget'lara sahiptir.

 

Özel arka plan renkleri, web sitenizi markalamanız için yollar sağlarken, beş yazı tipi kalabalığın arasından sıyrılma olanaklarınızı genişletir. Ignite mobil cihazlarda görüntüleme konusunda tamamen duyarlı ve dişli yorumlar bazı müşterilerinizle sohbet etmek için güzel.

DEMO  DOWNLOAD

Cannyon

Harekete geçirme ifadeleri için bindirmeli metin ve düğmeler içeren görsel bir başlık ile ilgileniyorsanız, Cannyon teması içine bakmak için sağlam bir seçenektir. Başlığı aşağı kaydırdığınızda, şirketiniz hakkında konuşmak ve blog yayınları sunmak için beyaz ve temiz bir alan bulacaksınız. Son gönderileri görmek, şirketinizin hizmetleri hakkında konuşmak ve çalışma saatleri gibi diğer bilgileri paylaşmak için widget'ları kullanın.

 

Cannyon teması çeşitli sosyal medya düğmeleri içerir ve hepsi renkli ve eğlencelidir, bu nedenle insanların üzerlerine tıklamaları daha olasıdır. Başlık alanının, ana sayfanıza biraz yaratıcılık ekleyen serin bir paralaks etkisi sağladığını unutmayın.

DEMO  DOWNLOAD

Estelle

Estelle teması, daha feminen özgür seçimlerden biri ve iPad gibi telefonlara ve tabletlere uyacak duyarlı bir tasarıma sahip. Kendi logo üstbilginizi kolaylıkla yükleyin ve kendi widget'lerinizi bırakmak için kenar çubuğunu ve altbilgiyi kullanın. Gezinme menüsü sayfanın üst kısmına doğru temiz ve eğlencelidir ve blog yayınının tamamına ana sayfadan erişilebilir.

 

Kenar çubuğunda kendiniz hakkında küçük bir biyografi kullanmaktan çekinmeyin ve sitenize dikkat çekmek için yüksek çözünürlüklü görüntüler ekleyin. Estelle teması gerçekten kadınsı konular için bir blog temasıdır, bu yüzden modadan seyahate kadar herhangi bir şeyle ilgili paylaşımları paylaşmayı planlıyorsanız deneyin.

DEMO  DOWNLOAD

OnePress

OnePress WordPress teması, sadeliği ve profesyonellik nedeniyle şu anda en iyi ücretsiz temalardan biri. Tema, irili ufaklı işletmelere yardım etmek için inşa edilmiştir. Mobil uygulamalar veya bahçe hizmetleri satıyor olmanız farketmez, işinizi çevrimiçi olarak sunmanız gereken pazar standardı budur. Başlangıç ​​olarak, WooCommerce eklentisi OnePress temasıyla bütünleşir, bu nedenle fiziksel veya dijital ürünleri kendi web sitenizin rahatlığından satmayı planlıyorsanız akıllıca bir seçimdir. Devam eden tema, çok çeşitli arka uç ve ön uç özellikleriyle güzel ve duyarlı bir düzen sunar. Örneğin, kaydırıcı, yüksek çözünürlüklü görüntü, üst üste bindirme düğmeleri ve dikkat çekmek ve kullanıcıları web sitenizin diğer bölümlerine itmek için ciltli koyu metin desteği ile ücretsiz şablonlardan gördüğümüz en güçlü çözümlerden biridir.

 

Web sitenizi daha görsel hale getirmek için tasarlanmış simgelerin yanında özelliklerinizi ve hizmetlerinizi sütunlar halinde gösterin. OnePress, duyarlı konstrüksiyona uygun, tamamen yerinde çalışan bir sayfa düzenidir. Kullanıcıların bu tasarımla site içinde biraz daha kolay hareket etmelerine yardımcı olacağınız garantilidir, çünkü daha küçük bir cihazda ne istediklerini bulmak için etrafta zıplamak ve bir ton düğmesini tıklamak zorunda kalmazlar. Bazı arka plan modüllerinde paralaks etkisi uygulanırken, Ekibimiz bölümü perde arkasında çalışan insanları göstermek için mükemmeldir. En Son Haberler modülleri, içeriğinizi düzenli olarak güncel tutacağınızdan emindir ve iletişim formu, dışarı çıkma ve üçüncü taraf seçeneği alma gereksinimini ortadan kaldırır. Aynı birkaç sosyal düğme için de geçerlidir.

DEMO  DOWNLOAD

StanleyWP

StanleyWP, işinizi basit bir şekilde sunmakla ilgilidir ve ücretsiz olmasına rağmen özelliklerinin eksik olduğu anlamına gelmez. StanleyWP bir Twitter Bootstrap temasıdır ve düşüncelerinizi paylaşmak ve potansiyel olarak tam zamanlı bir blogcu olmak için sevimli ve eğlenceli bir tasarım sunar.

 

Tema seçenekleri panelinin yönetimi kolaydır ve ana sayfa oluşturucusunun sürükle ve bırak özelliği, kaynak koduyla uğraşmak istemeyen yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için harikadır. En büyük çalışmanızın koleksiyonunu yönetmek için portföy posta türleri sunulur ve Font Awesome ayarları da dahil edilir. Duyarlı bir tasarım ve üç sayfa şablonuyla birlikte StanleyWP temasında yanlış gidemezsiniz.

DEMO  DOWNLOAD

InstantWP

InstantWP teması, işinizin neyle ilgili olduğunu açıklamak için üst üste binen metin içeren geniş bir başlık alanından yararlanan popüler temalardan bir tanesidir. Minimal WordPress teması, portföy öğelerini görüntülemek için mükemmeldir ve blog oluşturma araçları çevrimiçi ortamda bir varlık oluşturmak için harikadır.

 

Tema seçenekleri paneli, gördüğümüz en basitlerinden biridir ve sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucusu, kendi öğelerinizi kodlamanıza gerek kalmaması için yapar. Duyarlı tasarım Font Awesome seçimiyle uyumludur, gezinti menüsü sağ üst köşeye güzel bir şekilde yerleştirilmiştir, böylece dikkat dağıtıcı olmamasına neden olur.

DEMO  DOWNLOAD

Shibui

 

Shibui teması, portföyünün WordPress temasıyla oldukça benzersiz öğeler sunar, çünkü içeriğinizin odağını çoğaltmak için minimalist bir düzen kullanır ve işinizi güzel bir şekilde kaydırmak için duvar düzenlerini kullanarak potansiyel müşterilerinizin kaydırma yapması hızlı bir şekilde.

 

Bahsetmiyorum bile, Shibui teması sonsuz kaydırmayı destekliyor, yani teknik olarak sitenizde birden fazla sayfa oluşturmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, içeriğinizin tümü tek bir sayfaya gidebilir, böylece müşteriler sitenin içinde atlamaksızın her şeyi kaydırabilirler. Duyarlı temanın özelleştirilmesi kolaydır ve güzel slayt gösterileri sağlar. Ayrıca, çeviri desteği, sayfa şablonları, arka planlar, widget'lar ve özel menüler alırsınız..

DEMO  DOWNLOAD

Ward

Ward teması, profesyonel görünmek isteyen şirketler için sadece güzel bir tema değil, aynı zamanda duyarlı ve eğlenceli bir deneyim için bazı eğlenceli unsurlar sunuyor. Kendi arka planınızı kişiselleştirin ve şirketinizin neyi temsil etmek istediğine uyması için site genişliğiyle oynayın. Sekiz gönderi formatı indirmenizle birlikte gelir. Bu yayın biçimleri video, alıntı, bağlantı ve galeri düzenlerini içerir.

 

Hem bbPress hem de BuddyPress, Ward temasıyla uyumludur ve tipografinizin neye benzediğini değiştirmek için Google Fonts kullanılabilir. JetPack eklentisini kurduğunuzda, temayı daha iyi hale getirmek için birkaç başka araç aldığınızı da belirtmek gerekir.

DEMO  DOWNLOAD

JustWrite

JustWrite tema adı her şeyi açıklıyor, çünkü bu ücretsiz seçenek temiz ve kullanımı kolay bir içerik oluşturma ortamı yaratacak araç ve ayarlara sahip. Tema hem bloglar hem de dergiler için güzel görünüyor ve en son makalelerinizi gösterecek temiz modüller içeriyor.

 

Oynamak için özel renkler ve başlıklar sağlanmıştır ve özel araçlar altbilgi ve kenar çubuğu alanlarına yerleştirmek için kullanışlıdır. Çeviri desteği, dilinizi konuşmayan kişilere ulaşmak için güzel olan indirmenizle birlikte gelir. Buna ek olarak, duyarlı düzen küçük cihazlarda harika görünüyor.

DEMO  DOWNLOAD

Metro X

Metro X teması, varsayılan siyah arkaplan ve minik resim ve en son blog yazılarınızı göstermek için linkler içeren benzersiz bir görünüme sahiptir. Gezinme, sayfanın en üstündedir ancak kenar çubuğunda, insanların tıklayabileceği seçeneklere ek olarak birkaç pencere öğesi de uygulayabilirsiniz.

 

Daha fazla uluslararası izleyici kitlesine izin veren Metro X temasına yerelleştirme dahil edilmiştir. Duyarlı tasarım, siteyi mobil cihazlarda görüntülemek isteyenler için güzeldir ve özel yayın biçimleri sitenize biraz çeşitlilik katar.

DEMO  DOWNLOAD

Portfolio Press

Portföy Basın teması, geçmiş çalışmalarınızı, içeriğinizi yüklediğinizde otomatik olarak oluşturulan küçük resimler kullanarak, temiz bir biçimde sunmakla ilgilidir. Gezinme menüsü sayfanın en üstündedir, ancak ızgaraya dayalı portföy biçimi, odağın çoğunun yerleştirildiği yerdir.

 

Duyarlı tasarım, birileri siteyi bir tablette veya telefonda görüntülerken tüm tema öğelerinin yerine oturmasını sağlar. Ek olarak, çeviri özellikleri dünyadaki herkesin söylediklerini anlayabilmesini sağlar. Portföy Basın, öncelikle insanların portföy oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır, ancak normal bloglar için de işe yarar..

DEMO  DOWNLOAD

Patus

Patus teması, ana hatlarıyla belirttiğimiz diğer seçeneklerden biraz daha az popülariteye sahip ücretsiz bir temadır, ancak bu bir şans vermemeniz gerektiği anlamına gelmez. Başlamak için Patus, içeriğinizi eklemek için temiz çizgiler ve bol miktarda beyaz boşluk içeriyor. Blog beslemesi sol tarafta olduğundan ve kullanıcıların gezinme menüsünü en üstte bulması zor olmadığından, blog oluşturma için mükemmeldir.

 

Sosyal medya düğmeleri, takvimler, son gönderiler ve daha fazlası için araçlar uygulamanıza izin veren temaya çeşitli araçlar eklenmiştir. Özel arka planlar ve renkler, markanızı geliştirirken, özel renkler yalnızca tasarımınız için olanakları ekler. Yapışkan yazılar, çeviri özellikleri ve dişli yorumlar ile birlikte, bu temanın radarınızda olmaması için hiçbir neden yok.

DEMO  DOWNLOAD

Magazine

Dergi teması, birkaç dakika içinde çevrimiçi bir dergi hazırlayıp çalıştırmanız için bir yol sunar. Tonlarca eklenti temayla uyumludur ve siteye ihtiyacınız olan tüm içeriği doldurmak için kenar çubuğu ve altbilgi alanlarına çeşitli widget'lar ekleyebilirsiniz.

 

Hızlıca bir logo yükleyin ve çevrimiçi derginize çıkan en yeni ve en yeni makaleleri ortaya çıkarmak için bir widget kullanın. Gezinme menüsü, sayfanın sol tarafına doğru yerleştirilmiştir ve hoş bir dokunuş olan fazla yer kaplamaz. Bu gezinme menüsü, insanları Facebook ve Twitter gibi sitelere itmek için sosyal medya düğmelerini de gösteriyor.

DEMO  DOWNLOAD

Semicolon

 

Noktalı virgül teması WordPress siteniz için son derece temiz bir temadır ve en son blog yayınlarınızı sunmak için bol miktarda beyaz alan ve net küçük resimler içerir. Birkaç sosyal medya düğmesi indirme işlemiyle birlikte gelir ve blogunuz hakkında konuşmak ve en popüler yayınlarınızı ortaya çıkarmak için bazı widgetlar uygulayabilirsiniz.

 

Varsayılan renk mavidir, ancak marka gereksinimlerinizi daha iyi karşılamak için renklerin etrafında değişiklik yapabilirsiniz. Öne çıkan görüntüler güzel bir şekilde görüntüleniyor ve takipçilerinizle sohbet etmeniz için konuya açık olan yorumlar var. Noktalı virgül, seyahat ederken ve mobil cihazlar kullanırken insanların görüntülemesine tamamen duyarlıdır. Tercüme, hazır olan ayarlar sizinle aynı dili konuşmayan ziyaretçilerle bağlantı kurmak için mükemmeldir.

DEMO  DOWNLOAD

Onetone

 

Onetone teması, yaratıcı bir yetenek sahibi olan işletmeler için tek bir sayfa düzeni sunar. Başlık alanının yüksek çözünürlüklü görüntüleri desteklediğini fark edeceksiniz ve isterseniz bir video bile uygulayabilirsiniz. Bindirme metni desteklenir ve sosyal platformlarınızdaki takipçilerinizin sayısının artması için çeşitli sosyal medya düğmeleri indirilir.

 

Onetone temasıyla paketlenmiş olarak gelir; hizmetler ve bilgi ile müşteriler hakkındaki noktalar. Galeri modülü oldukça kullanışlıdır ve paralaks kaydırma arka planı anında dikkat çeker. Font Awesome simgeleri sitenize bazı yaratıcı öğeler ekler; favicon ve logo yüklemeleri sadece birkaç saniye içinde yapılır.

DEMO  DOWNLOAD

Match

 

Maç teması en iyi ücretsiz düğün WordPress temalarından biridir, çünkü mutlu çiftin resmini yüklemek için bir alanla temiz bir arayüz sağlar. Duyarlı düzen, düğün konuklarının siteyi mobil cihazlarda görmelerini sağlar ve posta biçimleri ve öne çıkan görüntüler, site moderatörlerini arzularına göre uyarlamalarını sağlar. Özel menü ve arka plan siteyi geliştirmek için de harika.

 

Maç widget'la birlikte birçok widget gelir ve konukların son duyurular ve tarihlerden haberdar olmasını sağlamak için tam bir blog bile oluşturabilirsiniz. Maç, düğüne gelebilecek kişilerle sohbet etmek için kullanışlı bir özellik olan dişli yorumlar içeriyor.

DEMO  DOWNLOAD

Ample

 

Geniş WordPress teması, para ödemeniz gerekmeyen çok amaçlı bir temadır. Duyarlı düzeni, müşterilerin mobil cihazlarda görüntülemesini sağlar ve profesyonel görünüm, pazarlama şirketleri ve teknoloji şirketleri gibi işletmeler için idealdir.

 

Geniş, özel başlıklar ve renkler ile birlikte özel menüler ve arka planlar gibi çeşitli özelleştirme özellikleri sunar. İş parçacıklı yorumlar, şirketinizle ilgili soruları olabilecek site ziyaretçilerinizle sohbet edebileceğiniz, topluluk tabanlı bir sistem oluşturur. Çeviri desteğiyle birlikte, Geniş tema işiniz için oldukça güzel bir çözümdür.

DEMO  DOWNLOAD

Pictorico

 

Pictorico teması, portföy web sitesi yapmaya çalışanlar için ilginç bir seçenektir. Portföy öğeleri arasında beyaz boşluk bırakmak yerine, Pictorico teması, geçmiş çalışmalarınızı göstermek için yaratıcı ve eğlenceli bir yol sağlamak için hepsini bir araya getirir. Bu küçük resimlerin tümü bir mobil cihazda görüntülendiğinde yerine oturması için duyarlı unsurlara sahip, ızgara tabanlı bir portföy düzenidir.

 

Photobloggers da bu temayı yararlı bulacaktır, çünkü her şey görsel unsurlara dikkat çekmekle ilgilidir. Sol üst köşede bir logo yükleme alanı bulunmaktadır ve dişli yorumlar sitenizi ziyaret eden kişilerle sohbet etmenizi sağlar. Özel başlıklar, renkler ve arka planlar ile birlikte Pictorico teması, araştırmaya değer.

DEMO  DOWNLOAD

Everal

 

Everal, duyarlı ve son derece özelleştirilebilir öğeler içeren temiz ve modern bir arayüz kullanan güçlü ve ücretsiz bir web sitesi seçeneği. Tercüme ve çok dilli hazırdır, ancak genel düzende asıl güç ortaya çıkar, geniş bir başlık alanı ve ek içeriği görmek için kullanıcıların tıklayabileceği düğmeler olan kaydırıcı.

 

Birincil blog yayını ana sayfada görüntülenir ve kenar çubuğu, sitenizin ne hakkında olduğunu açıklamak ve başkalarının beğenebileceği en yeni yayınlara bağlanmak için widget'lar ve diğer eğlenceli içerikler uygulamak için kullanılabilir. Bu tema aslında premium teklife çok benziyor, çünkü ilerleme çubuklarından düğmelere kadar her şeyi yapmak için kısa kodlar var. Ayrıca, birden fazla kenar çubuğu ve yazım seçeneği alırsınız..

DEMO  DOWNLOAD

Pinnacle

 

Pinnacle, çok yönlü ayarları ve stilleri ile profesyonel görünümlü bir düzen sunar. Düz tasarımı, tabletler ve telefonlar gibi mobil cihazlarda hoş görünmek için tamamen duyarlı. Şüphesiz, WooCommerce entegrasyonu, web yöneticilerinin tam e-Ticaret mağazaları oluşturmalarına, mal satmalarına ve daha fazla para getirmelerine olanak sağlar.

 

Pinnacle teması, işletmeler, çevrimiçi mağazalar, portföyler ve kişisel bloglar için mükemmeldir ve müşteri tabanınızı veya okuyucunuzu oluşturmak için çeviri desteği ile birlikte gelir. Son olarak, özel başlıklar, renkler ve menüler gibi çeşitli özelleştirme ayarları elde edersiniz..

DEMO  DOWNLOAD

Delivery Lite

 

Sadece teknoloji yayınları için hazırlanmış ücretsiz bir dergi tarzı web sitesi istiyorsanız, Delivery Lite temasını test edin. Tonlarca ayar Teslim Lite ile sunulmaktadır ve işinizi bir üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız ücretli versiyona bile yükseltebilirsiniz.

 

Logo yükleme alanı, logonuzu sitenin sol üst köşesine yerleştirir ve çeşitli widget teklifleri en son yayın modüllerinden hakkımızda olan bilgilere kadar her konuda size yardımcı olur. Ayarlar alanınızda çeşitli özel menüler sunulur ve kullanıcıların kolayca sitenizde dolaşmasına yardımcı olmak için bir arama çubuğuna bile erişebilirsiniz.

DEMO  DOWNLOAD

Asteria Lite

 

Asteria Lite teması, promosyonlardan en son yayınlara kadar her şeyi sunmak için güzel bir kaydırıcı kullanarak temiz ve duyarlı bir görünüm ve his sunar. Oynamak için on sosyal simge elde edersiniz ve üç sayfa şablonu düzenlerinize biraz çeşitlilik katar. Arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmek için kendi blogunuzu oluşturun ve markanızı geliştirmek için çeşitli yazı tipleri uygulayın.

 

Başlık alanı, kullanıcıları satış ve bilgilendirme sayfalarına göndermek için ideal olan üst üste binen metin ve düğmeler için desteği içerir. Tema, WooCommerce ve Contact Form 7 gibi eklentilerle iyi bir şekilde bütünleşiyor ve çeviri ayarları, Almanca, İspanyolca ve İtalyanca gibi dilleri konuşanlarla bağlantı kurmanız için orada..

DEMO  DOWNLOAD

MH Purity Lite

 

Birinci sınıfınkine benzeyen ücretsiz bir tema istiyorsanız, MH Purity Lite temasına göz atın. Bu temanın en güzel yanı, şirketinizi bir üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, ücretli sürüme yükseltmeniz. MH Purity Lite, ana sayfaya tonlarca içerik sığdırmak için temiz ve modern modüller içeren dergiler için mükemmeldir.

 

Amaç, insanları tıklamaya yönlendiren beyaz alan ve küçük resimlerden yararlanarak dinamik bir haber sitesi oluşturmaktır. MH Purity Lite, kullanıcıların sitenizde nereye gittiğini yönetmek için şık ve özel bir menü ile birlikte özel arka planlara, renklere ve başlıklara sahiptir. Duyarlı düzen mobil cihazlarda görüntülendiğinde hoş ve çeviri özellikleri ne dediğini anlayabilen insan sayısını artırıyor.

DEMO  DOWNLOAD

Aviator

 

Ücretsiz Aviator WordPress teması, beyaz alanınızı bir üst seviyeye taşıyor, çünkü içeriğinizin solunabilmesi için çok fazla alan var. Temiz ve dinamik görünüm, bloglar, işletmeler ve portföyler için harikalar yaratırken, Sayfa Oluşturucu entegrasyonu herhangi bir kaynak koduna dokunma ihtiyacını önlemeye yardımcı olur.

 

İndirme işleminize özel bir menü eklenmiştir ve yanıt veren düzen, sitenizi görüntüleyen herkesin ne tür bir bilgisayar veya cihaz kullandığından bağımsız olarak onu okuyabilmesini sağlar. Dişli yorumlar, ziyaretçilerinizle etkileşimde bulunmak için güzeldir ve çeviri desteği sizi dünyanın her yerinden insanlarla birbirine bağlar..

DEMO  DOWNLOAD

Indie

 

Temiz modülleri ve güzel bir başlık görüntüsü olan kullanıcı dostu bir bloga ihtiyacınız varsa Indie temasını deneyin. Bu tema tam anlamıyla bir blog platformudur, çünkü blog yayını ana sayfadaki ana odak noktasıdır ve bir logo yükleyebilir ve işletmenizin başlık alanında neyle ilgili olduğunu açıklayabilirsiniz. Kenar çubuğu, tüm yayınları ve son yorumları gösteren alanları uygulamanıza yardımcı olan tüm widget'lerle iyi çalışır.

 

Indie, özel menüler, başlıklar ve renkler sunar ve ziyaretçileriniz için içeriğe çok fazla içerik sığdırmak için dört sütuna sahiptir. Çeviri özellikleri sağlanır ve uyumlu modüller mobil cihazlarda görüntülendiğinde doğrudan yerine oturur.

DEMO  DOWNLOAD

 • user

  Faik küçük

  Hepsi birbirinden guzel insan kararsizlik cekiyor. En cok takildigim yer tema

  4 yıl önce

 • user

  eroğlu

  süper olmuş

  4 yıl önce

 • user

  eroğlu

  <a href="http://www.sehirlerarasitasimacilik.info/sehirler-arasi-nakliyat/">ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT</a>

  4 yıl önce

 • user

  Evden eve nakliyat

  Çok teşekkür ederim çok faydalı bir paylaşım olmuş teşekkür ederim

  5 yıl önce

 • user

  Serkan KAHRAMAN

  Süper bir paylaşım olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık, teşekkürler.

  5 yıl önce