ASP Sınırsız Kategori Kaynak Kodları

Satıcı : Safirmedya
0
(0)
0 1978
Ücretsiz
SKU-GD15OOE6
asp, mdb

Bu ipucunda, veritabanında sınırsız kategori listesi tablosu nasıl oluşturulacağını ve kategori listesini nasıl okuyacağımı açıklamak istiyorum.

Bir mağaza oluşturmanın en zor çalışmalarından biri, bir kategori oluşturmak ve alt kategoriye sahip ürünleri ayırt etmek ve belki de bu alt kategori daha alt kategoriye sahip olmaktır. Bazı programcılar her kategori için bir tablo oluşturur ve bu da onları sınırlı kategorilere sahip olmaya zorlar.

Pek çok uygulamayı tasarladıktan sonra, birçok insanın veritabanı tasarımı konusunda sorun yaşadığını öğrendim ve birçok kullanışsız şey ya da sınırlı kullanım tabloları ve alanları yarattılar. Şimdi, veritabanı tasarımı ile ilgili başka bir görüş vizyonunu açıklamak istiyorum.

Bunu yapmak için uygulamamı göstereyim.

Bu kısmi sınıfta, Kategori İsimleri için iki alan ve Kategori Tablosu gibi anahtarlama için iki alan oluşturuyoruz, ancak bir farkla, burada çocuk kategorisini kaydetmek yerine kısmi sınıf içinde tekrarlanan değişken CategoryList dizi tipi kullandım.

Bu projede sağlananlar:

  • Sınırsız kategori ve alt kategori yapısı
  • Tek bir tablo ile tasarlama
  • Ajax ile kontrol

 

İlgili kaynak kodu Sepetinize ekleyerek sipariş verebilir ve daha sonra kişisel menünüzdeki Dosyalarım linkinden indirebilirsiniz.

Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş