Anariel Lite Ücretsiz WordPress LifeStyle Blog Teması

Satıcı : Safirmedya
0
(0)
0 2053
Ücretsiz
SKU-GD141D1Q1L3
PHP, CSS, HTML

Anariel Lite teması, bloglama için ve küçük işletmeler için potansiyel olarak temiz bir sayfa düzen sunar. Aariel, sadece modern ve minimalist bir tasarıma sahip değil, aynı zamanda, göze çarpan özellikleriyle ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Odak, öncelikle sizin blog içeriğinize odaklanır. Ayrıca LITE sürümü olarak yayınlama amacı, sizin için iyi bir seçenek olup olmadığına karar vermeden önce bir deneme yapmanız içindir. Ancak, premium özelliklere ihtiyacınız yoksa ve bu sürümün sunduklarından memnunsanız, sınırsız bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Anariel Lite,% 100 GPL lisansına sahiptir. Bu nedenle blog sitenize harika bir WordPress blog teması ile başlayabilirsiniz.

Ücretsiz WordPress teması, minimalist tasarımlara sahip, hem modern hem de stilistik unsurlara sahiptir. Temanın amacı, içeriğinizi her şeyden önce ilk sıraya koymak. Bu nedenle, ana sayfada çok sayıda konu ve çok sayıda resim bulunan birden çok blog yazısı olabilir.

İyi bir haber, temayı gerçekten seviyorsanız ve ek özellikler istiyorsanız Anariel Lite temasının yükseltilebileceği. Bu konfigürasyon aynı zamanda insanların premium tema için para ödemeden temayı test etmesini kolaylaştırır. Premium sürüm, Essential Grid Plugin, sınırsız renkler, Revolution Slider, premium destek ve 700'den fazla Google Fonts gibi etkileyici özellikler içerir.

Bununla birlikte, Anariel Lite ücretsiz sürümü go-to-blog platformunuz olma yolunda büyük önem taşır. Örneğin, blogunuza daha fazla lezzet ve çeşitlilik kazandıran üç farklı tipografi seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda duyarlı ve retina hazırdır, bu nedenle kullanıcıların içeriğinizi mobil cihazlarda görüp görmemesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Anariel Lite temasının ızgara düzeni, kutulu veya kenar çubukları olan varsayılan bir düzen de dahil olmak üzere birden çok düzen sağlamasını da sevdim. Google Fonts ücretsiz tema, sayısız sosyal entegrasyon ve kısa kodla birlikte sunulmaktadır. Ayrıca, temanın ses ve video yayınlarını desteklediğini görmek güzel. Önceden yapılandırılmış blokların bazıları harcadığınız geliştirme süresini azaltır. Örneğin, tema bir Hakkımızda bloğu, Alıntı bloğu ve bir Instagram bloğu özellikleri ile birlikte geliyor. Sağlam bir moda, yemek, seyahat ya da yaşam tarzı blogu için ihtiyacınız olan her şeyi bu temada bulabilirsiniz.

 

Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş