Acelle Toplu E-posta Pazarlama Web Uygulaması

Satıcı : Safirmedya
0
(0)
1 245
520 400.40
-23%
GH1T231L259
PHP Files, CSS Files, JS Files

Acelle Mail , kendi sunucunuz veya diğer e-posta hizmeti (SMTP) sağlayıcıları aracılığıyla yüksek hacimli pazarlama e-postaları göndermenize olanak tanıyan, PHP / Laravel ile yazılmış, kendi kendine barındırılan, açık kaynaklı, tam özellikli ve kullanımı kolay bir E-posta Pazarlama Web Uygulamasıdır.

Acelle Mail, tamamen açık kaynaklı bir ürün olarak gelir. Acelle'yi kendi web sunucunuza kurun ve herhangi bir sınırlama olmaksızın pazarlama e-postaları gönderebilirsiniz. Mailchimp, ActiveCampaign gibi pahalı e-posta hizmetlerinden kurtulabilirsiniz… çünkü artık kendi sisteminizin tamamı üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. Acelle, Postfix, Exim, Sendmail veya Qmail gibi kendi SMTP sunucularınız üzerinden e-posta gönderecek şekilde yapılandırılabilir. Mailgun, SendGrid, SparkPost, ElasticEmail veya Amazon SES gibi diğer e-posta servis sağlayıcılarıyla da entegre olabilir.

Dikkat: Ürün kesinlikle orjinal lisanslıdır. Satın alma -lisans- kodu ile birlikte tek bir adet satılacaktır. İstediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Acelle ayrıca bir SaaS platformu olarak tasarlandı ve e-posta hizmetlerinizi yönetmenize ve diğerlerine satmanıza olanak tanır. Acelle Mail'in nasıl çalıştığını görün:

Acelle Mail, 4.0 sürümüyle birlikte artık neredeyse her şeyi entegre etmenize ve senkronize etmenize olanak tanıyan bir entegrasyon hizmeti olan Zapier'i destekliyor! Sürüm 4.0, pazarlama stratejinizi görsel olarak tasarlamanıza olanak tanıyan tamamen yeni bir Otomasyon iş akışıyla birlikte gelir.

REST API ile Kolay Entegrasyon

Geliştiriciler veya ileri düzey kullanıcılar için, Acelle'nin REST API'si , entegre etmeniz gereken her şeyi sağlar, listeleri, kişileri, kampanyaları… diğer uygulamanızdan yönetmenize veya verilerinizi diğer sistemlerle senkronize tutmanıza olanak tanır.

Yeni tasarımla, artık kullanıcıların katılımı, tıklama-açma oranı, hemen çıkma / geri bildirim oranı vb. İçin doğrulanmış analiz raporlarına bakarak genel kampanya performansınızı her zaman değerlendirebilir ve pazarlama kampanyanıza bireysel iletişim yanıtını izleyebilirsiniz. .

Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş